Oooo jestem w ciąży!

Bardzo dobrze, że zdecydowałaś się na sesję z brzuszkiem. Jest to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety. Warto, aby sesja ciążowa była dla Ciebie wyjątkową pamiątką, dlatego ważne, żebyś tego dnia czuła się i wyglądała jak prawdziwa gwiazda. Rozpocznij dzień od wizyty u fryzjera i kosmetyczki.

Nawet jeśli nie malujesz się na co dzień, do sesji w studio matowy makijaż jest niezbędny. Oczy malujemy 2, 3 tony ciemniej niż w codziennym makijażu, gdyż na zdjęciu jest on mniej widoczny.

Tak profesjonalnie przygotowana, poczujesz się wyjątkowo podczas sesji, a to pomoże w osiągnięciu jeszcze lepszych efektów.

Posiadam ponad 20 sukienek do sesji ciążowych w rozmiarze uniwersalnym – są one widoczne na mojej stronie internetowej https://www.fotokunek.pl/Fotografia_ciowa__NzQ.html#2__NzQ

Oczywiście na sesje warto zabrać partnera wspólne ujęcia będą wspaniałą pamiątką.Jeśli chodzi o ubiór dla przyszłego taty to najlepiej sprawdzają się gładkie t-shirty w kolorach neutralnych: biel, błękit, szarość, cielisty lub nawet czarny. Pasują również  gładkie koszule bez wyraźnych wzorów (pasków, krat itp). Do sesji ciążowej w plenerze, przyda się sweterek lub sportowa marynarka. Tu również stonowane kolory: granat, szarość itp. Do tego granatowe lub szare jeansy. Sportowe spodnie nie pasują do tego rodzaju sesji. Do sesji na tłach pozujemy na boso bez skarpet, w plenerze dobrze wyglądają neutralne trampki, oraz mokasyny. Buty sportowe, kolorowe nie pasują do tego rodzaju sesji.

Do zobaczenia w naszym studio!

www.fotokunek.pl | Fotograf Ślubny Bydgoszcz | Fotografia Ślubna Bydgoszcz

#FOTOKUNEK STUDIO UL. SOLSKIEGO 15 BYDGOSZCZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *