Galeria

Sesja plenerowa

 

   Warto sobie uświadomić, że zdjęcia ślubne to najprawdopodobniej, oprócz obrączek, jedyna, trwała, materialna pamiątka, która będzie na "wyciągnięcie ręki". Sesja w plenerze odbywa się najczęściej w innym dniu niż ślub by zdjęciom nie towarzyszył pośpiech ani stres, który często ujawnia się w pierwszych chwilach po wypowiedzeniu sakramentalnego "TAK" To najbardziej lubiana część ślubu. Fotograf ślubny Bydgoszcz ma w plenerze wiele możliwości działania i kreatywnych rozwiązań. Para Młoda bez strachu o strój może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i dać się ponieść wodzy fantazji. Zdjęcia ślubne plenerowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Fotograf ślubny Bydgoszcz wymyśli dla Was coś oryginalnego, szalonego, świeżego...

Poniżej przykładowe prace fotografa ślubnego Bydgoszcz z sesji plenerowej. Razem z naszymi parami ślubnymi odwiedziliśmy już wiele zakątków Polski. W Polsce fotograf ślubny Bydgoszcz odwiedził między innymi : Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Gdańsk, Sopot, Świecie, Wyspa Młyńska, Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy, Chrystkowo... Fotografia ślubna Bydgoszcz to nietylko miasta, ale również lasy, łąki, jeziora, góry, słońce i deszcz. Fotografujemy wszędzie tam gdzie są ludzie, emocje i uczucia...Fotograf ślubny Bydgoszcz, sesja ślubna w Hotelu
Fotograf Fotokunek


Sesja ślubna w Hotelu
Fotograf Fotokunek


Przygotowania do Ślubu

 

   W zakątku domowego spokoju odbywa się Błogosławieństwo Młodej Pary. Jest ono wielkim przeżyciem nietylko dla Was ale również dla Waszych rodziców, dziadków, siósrt, braci i przyjaciół. W tej ważnej chwili jesteśmy z Wami i staramy się uwiecznić ją na fotografiach. Od samego ranka razem z Panią Młodą fotograf ślubny Bydgoszcz zmierza do fryzjera i kosmetyczki. Tam wykonujemy kilka pamiątkowych zdjęć, poznajmy się bliżej, aby współpraca w dalszej części ślubu układała się pomyślnie. Następnie fotografujemy ubieranie się Panny Młodej. Zdjęcia ślubne ze wzruszeniem ogląda się w albumie z pokolenia na pokolenie. Wkładamy całe swe serca, aby wiernie oddać każdy szczegół Waszych strojów i emocji, jakie towarzyszą w tym szczególnym dniu Wam i Waszym gościom. Sprawimy, że za każdym razem kiedy wrócicie do tych zdjęć, będziecie od nowa przeżywali ten Sakrament.
Ceremonia Ślubna

 

  Fotografie ślubne należą do najtrwalszych, a jednocześnie najchętniej podziwianych pamiątek związanych ze ślubem. To za ich pomocą, fotograf ślubny Bydgoszcz, utrwali na długie lata, wyjątkowo doniosłe i uroczyste wydarzenie.  W tej wyjątkowej i jak bardzo podniosłej chwili towarzyszy Wam mnóstwo emocji, które w bardzo naturalny sposób fotograf ślubny Bydgoszcz Fotokunek uwieczni na zdjeciach. Za sprawą elastyczności i umiejętności wyczucia chwili nasze zdjęcia ślubne są wyjątkowe i mają niepowtarzalny urok. Co więcej, jest nas dwoje, a więc otrzymujecie 2 ujęcia, 2 różne spojrzenia, 2 obrazy z 1 chwili. W ten sposób dajemy Wam pewność i spokój, że na Waszych zdjęciach ślubnych znajdziecie każdy moment, który jest ważny, a w dniu Waszego Ślubu ważne są wszystkie i fotograf ślubny FotoKunek o tym pamięta.
kościół Św. Trójcy w Bydgoszczy


Zdjęcia ślubne Bydgoszcz
Fotograf FotokunekPrzysięga małżeńska w kościele Piotra i Pawła na placu Wolności w Bydgoszczy
Ceremonia ślubna
fotograf ślubny Bydgoszcz życzeniaWesele

 

       Wesele to niewątpliwie najprzyjemniejsza część ślubu. Żeby tak się stało trzeba wielu starań i przygotowań. Wybieracie nietylko salę, orkiestrę i dania, wybieracie także fotografa ślubnego. Jego zadaniem jest pokazanie najpiękniejszych momentów Waszej zabawy. Fotografie ślubne przeniesione na papier bedą wędrować z rąk do rąk przypominając nietylko o udanej zabawie, ale również o osobach, z którymi dzieliliście Swoje szczęście. Fotografie ślubne z wesela to kumulacja emocji i zabawnych sytuacji, które są niepowtarzalne. Warto, aby Wasz fotograf ślubny Bydgoszcz ujął te wyjątkowe chwile, a każdorazowy powrót do Waszych zdjeć ślubnych niósł Was w kraine dobrej zabawy, takiej, jaka towarzyszyła Wam w dniu Ślubu.

Tort Weselny na sali weselnej Dwór Hulanka w Bydgoszczy

Przejdź do pełnej wersji strony • E2 CMS powered. Copyright © 2012 • crazyIT - strony internetowe Bydgoszcz